Radyo Lider
Müzik neden anıları canlandırır?
Müzik neden kulağa hoş gelir?
Müzik yaşlıların hafızasına iyi gelmiyor
İsmail YK nın yeni imajı

BODRUMLU MİNİKLERİN RADYO HEYECANI

BODRUMLU MİNİKLERİN RADYO HEYECANI

Bodrum da hizmet veren Patika Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin 34 minik anasınıfı öğrencisi Bodrum FM’i ziyaret etti.

Bodrum FM Genel Yayın Yönetmeni Mutlu Günhan Özcan’ın ağırladığı Özel Patika Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin anasınıfı öğretmen ve öğrencileri, eğlenceli bir gün geçirdi. Önce radyoyu gezen ardından Mutlu Günhan’ın programına katılan küçükler, kendilerini tanıtıp, kreşte kaldıkları süre içerisinde arkadaşları ve öğretmenleri ile neler yaptıklarını anlattılar. Radyo programı sırasında Patika Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin öğretmenleri anasınıfları hakkında bilgiler aktardı.

Öğretmenlerden Ayşe Uçar, “Her gün aynı sınıfta hayal kurulmaz" sloganıyla yola çıktıklarını belirterek; “Patika anasınıfını çocukların en temel özelliği olan merak duygularının ve hayal dünyalarının gelişmesine yardımcı oluyoruz. Özel yöntemlerle onlara öğretim vererek kişisel gelişimlerini destekleyen aktivite ve programlar hazırlamaktayız. Biz bu hafta iletişim konusunu işledik ve bunun ardından buraya geldik. Radyo da ilk deneyimimizi mutluyuz ve burada öğreniyoruz. Bir sonraki ay hangi programı yapacağımız belli değil çünkü biz doğaçlama sistemi ile çalışan bir eğitim kurumuyuz” dedi.

Patika’nın anasınıfı bölümü 34 öğrencisine bu ziyarette diğer öğretmenleri Fatinur Çoktan, Sevil Toraman eşlik ettiler. Patika Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin minikleri ve öğretmenleri Bodrum FM genel yayın yönetmeni Mutlu Günhan Özcan’a teşekkür etti. Çocuklar ve öğretmenleri Neşeli ve güzel geçen bir radyo gezisini hatıra fotoğrafları çektirerek noktaladı.

İHA
Haber Etiket : BODRUMLU MİNİKLERİN RADYO HEYECANI, BODRUMLU MİNİKLERİN RADYO HEYECANI Haberi

Son Haberler

Uzun Sözün Kısası Türkiye'nin Lider Radyosu. Mobil Radyo İndir Radio Lider Canlı Yayın Radyo Dinle Tüm Hakları Saklıdır © 2015